BMW 1-serien
116i 5dr, F20
“A BMW 1-serien from 2014 with petrol-engine. Equipped with among other keyless start-system and assist system.”
Skramlande ljud i motorrum
Servicelampa lyser
Fåtal rostangrepp och lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
4 mm
6 mm
5 mm
2 mm
3 mm
2 mm
2 mm
Belysningspaket
Förrvaringspaket
Intelligent Nödanrop
7218733