Audi A1
1.2 TFSI Sportback, Sport Edition
“A Audi A1 from 2014 with petrol-engine. Standard equipped”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat, Missljud från vattenpumpen
Servicelampa lyser
Stenskott vindruta i synfält, Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Seadmete paketid: Sport Edition
7218469