Abarth 595
Abarth 595
Bromsskivor är slitna
Extranyckel i dåligt skick
Repor vindruta, Dålig linjepassning höger tröskel, Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Lackskada på fälg
Klädsel smutsig, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Växelspaksknopp och matta på förarsidan är sliten
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7212732