T6 2.0 TDI BMT Skåp 4MOTION, L2
“A Volkswagen Transporter from 2018 with automatic and diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, GPS, towbar and four-wheel drive.”
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal bucklor och stenskott, Fåtal lackskador och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
2 mm
3 mm
2 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Equipment packages: L2
7218606