T6 2.0 TDI BMT 4MOTION
“A Volkswagen Transporter from 2018 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar, four-wheel drive and workshop fittings.”
Koppling slirar
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Varnar för lampfel, Drivknutsdamask vänster bak skadad, Ena skyltbelysningen ur funktion, Positionsljus vänster bak ur funktion
Ytrost motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Däckpar fram, snedslitna
Panel insida baklucka, repor, Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
7221511