T5 2.5 TDI 4-motion
“A Volkswagen Transporter from 2008 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive.”
Nyckelämne trasigt på 1 nyckel, Spricka vindruta i synfält, Bilen drar snett, Styrservo missljud, Bilen är trögstyrd, Alkolås fungerar ej, Nyckelämne trasigt på 1 nyckel
Flertal lackskador, Flertal repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Torrsprickor i 1 däck, Torrsprickor i 2 däck, Torrsprickor i 3 däck, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Innertak, smutsigt, Dålig lukt i bilen, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Spår av tidigare utrustning
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
7219491