Volkswagen Tiguan
2.0 TDI
Stenskott vindruta både i och utanför synfält, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp, Lackskada på fälg
Klädsel smutsig fram
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Infällbar dragkrok
7218919