Volkswagen Passat
1.4 TSI EcoFuel Variant, Sportpaket
“A Volkswagen Passat from 2013 with automatic and petrol/biogas-engine. Equipped with among other fuel heater and assist system.”
AC ur funktion, Torkarblad utslitna fram, Bilen drar snett, Vibrationer i ratten, Ratt står snett, 2st lösa sommardäck följer med, likadana som monterade bak, 6/6 mm
Fåtal lackskador och stenskott, Flertal repor,och bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp, 2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Missljud elhiss vänster fram, Fälgar på bilen kantstötta, Däckpar fram, snedslitna, Centrumkåpa saknas
Invändigt några repor, fläckar och märken, Sliten inredning
1 mm
6 mm
0 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
Equipment packages: Sportpaket
7219987