Volkswagen Golf
VII 1.4 TGI BlueMotion Sportscombi
Bromsbelägg bak, utslitna, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Missljud vid inbromsning
Sprickor i strålkastare, Strålkastarglas slitna, Servicelampa lyser, Torkarblad bak missljud
Fåtal stenskott, Flertal bucklor/dörruppslag och lackskador, Stötfångare fram och bak, karosskadade, Plastdetalj stötfångare bak, saknas, Motorvärmare uttag bristfällig fastsättning, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel skadad, fram, Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
3 mm
3 mm
4 mm
4 mm
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
Infällbar dragkrok
7218687