Volkswagen Golf
e-Golf VII 5dr
“A Volkswagen Golf from 2018 with automatic and electric-engine. Equipped with for instance assist system and adaptive cruise control.”
Servicelampa lyser, Strålkastarglas vänster, slitet
Skada stötfångare fram, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
LED-strĂĄlkastare
StrĂĄlkastare med LED-ljus har ett konstant vitt ljus och har samma ljusstyrka frĂĄn start
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
7218404