Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Volymskåp
“A Volkswagen Crafter Pick-up from 2013 with diesel-engine. Standard equipped”
Vibrationer i kopplingspedal. Koppling tar högt upp Koppling slirar. Trög i växlingen
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Dammskydd till stötdämpare skadad vänster/höger fram, Ratt står snett. Hjulvibrationer
Sidospegel höger, kondens i blinkersglas. Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
8 mm
7 mm
7 mm
8 mm
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
7227553