Volkswagen Caddy
2.0 TDI Maxi Skåp 4MOTION
“A Volkswagen Caddy from 2020 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance towbar and four-wheel drive.”
Läckage från spridare
Missljud vid inbromsning, Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Alkolås, servicedatum passerat, indikerar för service.Dålig lukt från ac
Lackskada på stötfångare fram, Skada på stötfångaren bak, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal stenskott och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Ratten är sliten. Ljud från verkstadsinredning vid provkörning
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Start/Stop-funktion
7220400