Volkswagen Caddy
1.6 TDI Skåp
“A Volkswagen Caddy from 2016 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Knappar till elhiss trasiga, Stolsvärme förarplats, ur funktion. Fönsterhissar på förarsidan ur funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, lackskador och bucklor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15"
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Dragkrok
7219047