Volvo V60
D2
“A Volvo V60 from 2013 with diesel-engine. Standard equipped”
Spricka vindruta utanför synfält, Spricka vindruta i synfält, Bakrutespolare ur funktion
Skada stötfångare fram, Ytrost vänster bakskärm, Flertal stenskott,, lackskador, bucklor dörruppslag och repor, Bilen är folierad, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Insynsskydd, skadat, Inredningsdetalj, trasig, Smutsig inredning i bagage, Sliten inredning, OBD2-uttag hänger löst
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
7 mm
4 mm
7 mm
7219039