Volvo V40
D3, Kinetic
“A Volvo V40 from 2013 with automatic and diesel-engine. Standard equipped”
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Nya bromsskivor bak
AC ur funktion, Vindrutespolare ur funktion, Vibrationer i ratten, Måste ombesiktigas före 2024-08-23 pga av fel funna vid besiktning: 2 VINDRUTESPOLARE (3.5) * UR FUNKTION 2 X HALVLJUS (4.1.1) HÖGER INSTÄLLNING FÖR LÅG
Dålig linjepassning, Dålig linjepassning på stötfångare bak, 2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Plastkåpa under motor saknas, Olika fabrikat på extradäck, Däckpar extradäck, snedslitna, Fälgar på bilen kantstötta, Däckpar fram, snedslitna, Däckpar bak, snedslitna
Invändigt några repor, fläckar och märken, Sliten inredning
1 mm
3 mm
1 mm
2 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
Equipment packages: Kinetic
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7218951