Volvo C70
T5 Cabriolet, Summum
“Volvo C70 with a strong petrol-engine with 230hp. Standard equipped The car does not need to be inspected until April next year.”
Vibrationer i drivlinan, Oljeläckage
Broms vänster bak, anliggande
Elhiss höger fram missljud, Elhiss vänster fram missljud, Spricka vindruta i synfält, Avgassystem skadat, Vibrationer i ratten, Mediaskärm, pixelfel, Strålkastarglas höger, slitet, Strålkastarglas vänster, slitet, Xenonlampa, fel färg, Cab är ur funktion
Gummilist runt vindruta skadad, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Höger bakljus, småsprickor, Flera lackskador, bucklor, dörruppslag, repor, stenskott, Flertal rostangrepp, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Inredningsdetalj skadad, Dörrpanel vänster fram skada, Innertak skadad
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Equipment packages: Summum
7209601