Volkswagen Golf
1.2 TSI 105hk, ACC Farthållare Bluetooth
Bromsskivor bak slitna
Servicelampa lyser, AC ur funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador/ytrost, Fälgar på bilen kantstötta, Fälglåsnyckel saknas
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
6 mm
2 mm
6 mm
7 mm
8 mm
7 mm
7 mm
Equipment packages: ACC Farthållare Bluetooth
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
7217756