Toyota Yaris
1.33 5dr
Vindruta sliten, Stenskott vindruta i synfält, Flertal stenskott tak, Flertal repor och stenskott, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Repa på inredningsdetalj, Klädsel smutsig fram, Innertak smutsigt.Insynsskydd medföljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Rattväxel/paddlar
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
360 kamera
7218365