Toyota Proace
1.6, L2
“A Toyota Proace from 2018 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, head-up display and towbar. The car does not need to be inspected until August next year.”
Oljeläckage
Servicelampa lyser, Spricka vindruta utanför synfält, AC ur funktion, Ena skyltbelysningen ur funktion
Buckla vänster bakskärm, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Fälgar på bilen kantstötta, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj fram saknas, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster
2 mm
3 mm
2 mm
5 mm
Equipment packages: L2
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
Head-up display
Dubbegolv med förvaring
7219066