Toyota Prius
1.8 Hybrid
“A Toyota Prius from 2010 with automatic and petrol/electric-engine. Equipped with among other sunroof and keyless start-system.”
Taklucka tätningslist skadad, Strålkastarglas matta
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel skadad, fram, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Eftermarknadshögtalare monterad på instrumentbräda
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Taklucka
TAKLUCKA_DESCRIPTION
7218408