Toyota C-HR
1.8 HSD
“A Toyota C-HR from 2021 with automatic and petrol-engine. Equipped with for instance rear camera and keyless start-system. Do not need to be inspected until April 2026.”
Bromsbelägg bak, slitna
Skada stötfångare fram, Lock strålkastarspolning skadad vänster fram, Lock strålkastarspolning skadad höger fram, Några stenskott, lackskador, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor,, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig fram
1 mm
4 mm
1 mm
5 mm
5 mm
6 mm
3 mm
4 mm
LED-strĂĄlkastare
StrĂĄlkastare med LED-ljus har ett konstant vitt ljus och har samma ljusstyrka frĂĄn start
7220686