Toyota Aygo
1.0 VVT-i 5dr
“A Toyota Aygo from 2013 with petrol-engine. Standard equipped”
Drivrem dĂĄlig, Skramlande ljud i motorrum
Torkarblad bak utslitet
Ytrost tak, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7217172