Toyota Auris
1.8 HSD Touring Sports, Active
Rost pĂĄ bromsskivor bak som inte pĂĄverkar bromsverkan
Mindre buckla motorhuv, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Repa på ratt Insynsskydd medföljer
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
6 mm
Equipment packages: Active
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
LASTSKYDD_LASTNAT_DESCRIPTION
7216282