Toyota Auris
1.8 HSD 5dr, Active
“A Toyota Auris hatchback from 2017 with automatic and petrol/electric-engine. Equipped with among other rear camera and keyless start-system. Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Spricka vindruta utanför synfält, Kraftiga Vibrationer i bilen känns redan vid ca 40km/h
Ytrost tak, Skada på stötfångaren bak, Fåtal lackskador och bucklor, Några stenskott och repor, Spår efter tidigare dekor, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj skadad, Innertak, smutsigt
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
Equipment packages: Active
7215633