Suzuki Vitara
1.4T Boosterjet Allgrip 4x4, Reparationsobjekt
āA Suzuki Vitara from 2019 with automatic and petrol/biogas-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, rear camera and four-wheel drive.ā
Motor startar ej
BromsbelƤgg fram utslitna
Ej testad
Plastdetaljer saknas stƶtfƄngare fram, Skada framdƶrr vƤnster, Flertal stenskott, dƶrruppslag, repor och lackskador, Bakljus hƶger, repa
InvƤndigt flertal repor, flƤckar och mƤrken
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
Equipment packages: Reparationsobjekt
Luftkonditionering utan mƶjlighet till automatisk temperaturinstƤllning
Kamera som underlƤttar vid backning
BrƤnslevƤrmare med tidur
Dƶdavinkelvarnare
Elektroniskt sƤkerhetssystem som signalerar om det finns hinder i dƶdavinkeln. Kallas Ƥven BLIS
Elektronisk fƶnsterhiss fram
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FarthƄllare
Elektroniskt sƤkerhetssystem som varnar vid oplanerade filbyten
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pƄ vatten
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
Mƶjlighet att koppla till och frƄn airbagen pƄ passagerarsidan
USB-ingƄng
7220405