Suzuki Vitara
1.0 Allgrip 4x4
“A Suzuki Vitara from 2019 with automatic and petrol-engine. Well equipped with, among other things, rear camera, four-wheel drive and adaptive cruise control.”
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Spricka vindruta i synfält, Spricka vindruta utanför synfält, Dimljus höger fram spricka
Flertal stenskott, bucklor, lackskador, dörruppslag och repor
Klädsel skadad, fram, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Repiga inredningsdetaljer, Dålig lukt i bilen, Klädsel smutsig bak, Inredningsdetalj, trasig
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
7203381