Skoda Octavia Scout
Octavia Scout II 2.0 TDI 4X4
Missljud framvagn ej lokaliserat
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Några stenskott, dörruppslag och repor, Några lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Ratten är sliten, Klädsel smutsig fram, Insynsskydd medföljer, Handskfack låser ej helt, faller ner
5 mm
5 mm
4 mm
5 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Eldriven baklucka
Baklucka som öppnas/stängs elektroniskt.
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7219073