Skoda Octavia
III 1.2 TSI Combi
āA Skoda Octavia from 2014 with petrol-engine. Equipped with for instance towbar.ā
OljelƤckage
Bromsskivor fram bƶrjar bli slitna
Service, ej stƤmplad, AC ur funktion
Ćvre bromsljus repor, Flertal rostangrepp, Bilen har nĆ„gra repor, stenskott, bucklor och lackskador, PlastkĆ„pa under bil sitter lƶst
InvƤndigt nƄgra repor, flƤckar och mƤrken, KlƤdsel smutsig
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
MotorvƤrmare
Automatisk pƄ och avstƤngning av motor vid exempelvis trafikljus
Mƶjlighet att koppla till och frƄn airbagen pƄ passagerarsidan
USB-ingƄng
AUX-ingƄng
Eldriven baklucka
Baklucka som ƶppnas/stƤngs elektroniskt.
Elektronisk fƶnsterhiss fram
FarthƄllare
Lastskydd/lastnƤt
LASTSKYDD_LASTNAT_DESCRIPTION
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
7206815