Saab 9-3
2.0T Cabriolet, Aero
“Saab 9-3 convertible with a powerful engine with 209hp. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until May next year.”
Bytt växellåda och koppling, Sporadiska vibrationer i chassit och kopplingspedalen under färd
Bromssköld vänster sida fram och bak, skadade
Fjäder brusten höger bak, AC ur funktion, Bilen drar snett.Centrallås till tanklucka ur funktion/kärvar, går ej att låsa upp
Vindruta sliten, Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, Fåtal lackskador, repor och bucklor, Stötfångare bak, dålig linjepassning, Höger fram sidoruta kärvar, Olika fabrikat på extradäck, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och skavmärken
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Equipment packages: Aero
7209649