Renault Trafic
2.0 dCi Skåp, L2
“A Renault Trafic from 2008 with diesel-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Plast detalj i motorrum saknas, Oljeläckage Huvstag, fäste saknas, Sitter uppe med butylband, Svartryker vid gaspådrag
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram och bak är slitna, behöver bytas
Nyckel/ar, skadad, Servicehistorik bristfällig, Vibrationer i ratten, Bilen drar snett
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Torrsprickor i 4 extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Några lösa/skadade inredningsdetaljer, Sliten inredning. Instrumentpanel vibrerande ljud vid provkörning
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
Equipment packages: L2
7221380