Renault Trafic
Kombi 1.6 dCi
“A Renault Trafic from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance GPS.”
Koppling slirar, Vinande ljud i motorrum, Reagerar ej sporadiskt på att kopplingen är nertryckt därav startar ej alltid
Spricka vindruta i synfält, Spricka vindruta utanför synfält
Dålig linjepassning, Stenskott vindruta utanför synfält, Stenskott vindruta i synfält, Lackskada tak, Flertal stenskott, dörruppslag, repor, bucklor och dörruppslag
Repa på inredningsdetalj fram, Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Del av inredning saknas, Ratten är sliten, Repa på inredningsdetalj, Inredningsdetalj skadad
3 mm
7 mm
4 mm
6 mm
GPS_DESCRIPTION
7218078