Renault Mégane
1.5 dCi Sport Tourer, Navigation Drag
AC ur funktion
Stenskott vindruta utanför synfält. Buckla motorhuv och tak, Karosskada vänster tröskel, Skada på stötfångaren bak. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor,. Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj skadad, Ratten är sliten. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Missljud förarstol
5 mm
6 mm
4 mm
5 mm
7 mm
4 mm
7 mm
4 mm
Equipment packages: Navigation Drag
7224916