Renault Master
2.3 dCi Pickup/Chassi FWD, Kylbil
“A Renault Master from 2015 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera.”
Missljud från drivrem
Bromsskivor fram och bak rostskadade, bör bytas, Vibrationer vid inbromsning på grund av skeva bromsskivor
Fjärrlås, knappar trasiga, AC ur funktion, Backkamera visar dålig bild, Tändningslås, glapp, Fastsättning bristfällig.Kylaggregat kyleffekt dålig, Varningslampa på styrpanel lyser, Typskylt saknas på kylaggregat
Bristfällig fastsättning stötfångare fram, Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Stenskott vindruta utanför synfält, Bristfällig fastsättning vänster bakskärm, Karosskada höger sidospegel, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Klädsel skadad, fram, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt några repor, fläckar och märken, Växelspaksknopp är sliten, Ratt skadad
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
Equipment packages: Kylbil
Färddator
7213801