Renault Kangoo
Z.E Power Plus 33 kWh Skåp
Repa stötfångare fram. Mindre buckla motorhuv. Buckla vänster framdörr, Mindre repa vänster bakskärm, Mindre buckla vänster tröskel, Flertal stenskott höger bakskärm, Mindre repa höger bakdörr, Mindre buckla höger framdörr, Innerskärm vänster fram skadad. Innerskärm höger fram skadad. Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
Backsensorer
Färddator
7221365