Renault Kangoo
Z.E Power Plus 33 kWh Maxi Skåp
AC ur funktion, Lås vänster, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås, Lås bak, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås, Strålkastarglas vänster, slitet, Strålkastarglas höger, slitet, Laddkabel saknas till denna bil
Skada stötfångare fram, Ytrost tak, Karosskada vänster bakskärm, Karosskada höger bakskärm, Dimljusglas bak skadat, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Flertal stenskott, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Olika fabrikat på extradäck
Klädsel skadad, fram, Klädsel smutsig, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Bagageutrymme, Inredningsdetalj är trasig
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
6 mm
8 mm
6 mm
7 mm
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
7219060