Peugeot 308
SW PureTech, Style
“A Peugeot 308 from 2016 with automatic and petrol-engine. Well equipped with, among other things, panorama roof, GPS, rear camera and towbar.”
Bromsbelägg och bromsskivor fram, slitna
Missljud framvagn ej lokaliserat, Extra dragkrok till bilen
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Lackskada på fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Equipment packages: Style
GPS_DESCRIPTION
Panoramatak
PANORAMATAK_DESCRIPTION
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
7217227