Peugeot 308
1.6 Turbo 5dr
“A Peugeot 308 from 2008 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until March next year.”
Sliten drivrem, Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.Kablar/slang ligger mot drivremmen, Motorn rycker sporadiskt under acceleration
AC ur funktion, Strålkastarglas vänster ner mattat, Strålkastarglas höger ner mattat.En fjärr ur funktion
Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Flertal stenskott, repor, bucklor, dörruppslag, lackskador, Gummilist baklucka skadad, Missljud baklucka, Tröskel höger, karosskada.Plastdetalj stötfångare fram, saknas, Torrsprickor i 4 extradäck, 1 st däck skadat, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Pixelfel på klimastyrdonet
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
6 mm
4 mm
6 mm
5 mm
7210201