Peugeot 207
1.6 HDi FAP 5dr
“A Peugeot 207 from 2011 with diesel-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, Fåtal lackskador och bucklor, Avgasrör upphängning skadat bak.Emblem bak saknas
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, AC’n kyler inte lika bra på höger sida som på vänster
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7219511