Opel Movano
2.3 CDTI FWD Skåp, L3H2
“Opel Movano with a strong diesel-engine with 170hp. Well equipped with, among other things, fuel heater, GPS and rear camera. Newly inspected and do not need to be inspected until June next year.”
Backkamera visar dålig bild, Missljud framvagn ej lokaliserat
Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några skador i lastutrymmet
3 mm
8 mm
3 mm
8 mm
Equipment packages: L3H2
GPS_DESCRIPTION
ALKOLAS_DESCRIPTION
BRANSLEVARMARE_MED_TIDUR_DESCRIPTION
7204187