Opel Astra
GTC 1.6 Turbo ECOTEC
“Opel Astra with a strong petrol-engine with 179hp. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Plast detalj i motorrum saknas
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp och lackskador, Plastskydd under bil saknas
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
2 mm
3 mm
2 mm
3 mm
Färddator
FARDDATOR_DESCRIPTION
7216697