Nissan King Cab Navara
2.3 dCi 4x4
“Nissan King Cab Navara with a strong diesel-engine with 190hp. Well equipped with, among other things, GPS, rear camera, keyless start-system, towbar and four-wheel drive.”
Oljeläckage
Backkamera visar dĂĄlig bild
Flertal lackskador, bucklor/dörruppslag och stenskott, Fåtal rostangrepp. Baklucka nedre del går ej att öppna, lås skadat/kärvar
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Baksäte sitter löst
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
AlkolĂĄs
7222750