Mercedes Vito
113 CDI W639, Verkstadsinredning
“A Mercedes Vito from 2013 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance towbar. The car does not need to be inspected until July next year.”
Knappar till elhiss trasiga, AC ur funktion, Ratt står snett, Bakaxel oljeläckage
Skada stötfångare fram, Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Spricka i bakljus vänster sida, Rost golv och stolsskenor förararstol
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj, trasig, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster, Klädsel smutsig fram, Ratten är sliten, Inredningsdetalj fram saknas
4 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Equipment packages: Verkstadsinredning
Verkstads inr.
7220435