Mercedes Sprinter
316 CDI Chassi RWD, Kylbil, Lyft
“A Mercedes Sprinter from 2020 with automatic and diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, rear camera, keyless start-system and assist system.”
Mediaskärm, pixelfel, Elhiss vänster fram sporadiskt ur funktion
Stenskott vindruta utanför synfält, Karosskada vänster framskärm, Karosskada höger bakdörr, Ytrost höger framdörr, Karosskada stötfångare fram, Bilen är matt i lacken, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, bucklor och repor
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Equipment packages: Kylbil, Lyft
Påbyggnadsutrustning
7218566