Mercedes Sprinter
314 CDI, Backkamera
“A Mercedes Sprinter from 2018 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance rear camera. Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Spricka vindruta utanför synfält, Defekt lås, går i baklås när man stänger dörren
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken
5 mm
2 mm
5 mm
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Equipment packages: Backkamera
Färddator
7221517