Mercedes B-Klass
B 200 CDI W246, Panorama
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor bak är slitna
Hjulvibrationer
Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Innerhandtag bagagelucka trasigt
3 mm
3 mm
3 mm
2 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Equipment packages: Panorama
GPS_DESCRIPTION
Ă–ppningsbart panoramatak
Glastak som är delvis öppningsbart
7218705