Mazda 2
1.3 5dr
“A Mazda 2 from 2010 with petrol-engine. Standard equipped”
Bilbatteri är dåligt. Startmotor missljud
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromspedal tar långt ner
Fjärrlåset fungerar ej, Skyddsplåt vid avgassystem, fastsättning lös, Missljud från avgassystem, ej lokaliserat, Hjulvibrationer, Lås bak, kärvar
Rostangrepp underrede, Vindruta sliten, Buckla tak, Tanklock, skadat vänster bakskärm, Rostangrepp vänster tröskel, Antennspröt skadat, Dålig linjepassning på stötfångare bak, Reg-skylt bak skadad, Bucklor baklucka, Några stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fälgar på bilen kantstötta, Fälglåsnyckel saknas
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd, skadat
2 mm
4 mm
3 mm
4 mm
7217024