KIA Cee'd
Cee'd 1.4 CRDi SW
“A KIA Cee'd from 2014 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar.”
Koppling tar långt ner, Koppling slut, Komplett kopplingssats Inkl, slavcylinder medföljer, Material till att utföra nästa service medföljer, artiklarna ej kontrollerade att de passar bilen
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Backsensorer delvis ur funktion, Lås vänster, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås, Fjäder nyckelämne trasig båda nycklarna. Nybesiktad
Skada stötfångare fram, Backsensor skadad, Fåtal stenskott, Flertal lackskador och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Centrumkåpa till extradäck saknas, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Klädsel sliten fram vänster
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
7220506