Hyundai ix20
1.6, LĂĄgmilare
“A Hyundai ix20 MPV from 2014 with petrol-engine. Standard equipped”
Nyckel/ar, skadad, Skadade knappar på nyckel, fjärrlås funkar
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Växelspaksknopp är sliten
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Equipment packages: LĂĄgmilare
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
7220253