Honda Jazz
1.4
“A Honda Jazz from 2012 with petrol-engine. Equipped with for instance panorama roof.”
Spolarvätskebehållare, Lock skadat/saknas
Knappar till elhiss trasiga, Elhiss fram höger, ur funktion
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Handtag bagage kärvar, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen, Lukt från rök
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
Panoramatak
PANORAMATAK_DESCRIPTION
7203757