Connect 1.6 TDCi, Verkstadsinredning
“A Ford Transit from 2016 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera and towbar.”
Ojämn tomgång
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
AC ur funktion, Torkarblad utslitna fram.tändningslåset kärvar
Stenskott vindruta utanför synfält, Karosskada höger sidospegel, Bucklor baklucka, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Bilen har polerbara tvättrepor, Några stenskott, dörruppslag och repor, Buckla vänster bakskärmBilen är delvis folierad, Några lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Trasiga inredningsdetaljer
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Equipment packages: Verkstadsinredning
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
7217398